אודות החברהNBSISRAERL מאחדת כוחות בשוק הנדל"ן.

NBS ISRAEL הינה יזמית נדל"ן אשר הוקמה בשנת 2010. הקבוצה מתמחה בייזום פרויקטים בתחום "התחדשות עירונית" בכלל,  ו"פינוי בינוי" בפרט.

קבוצת NBS ISRAEL עוסקת בייזום פרויקטים גדולים למגורים ולמסחר ברחבי הארץ. כמו כן, השותפים בקבוצה ומנהליה הינם תלכיד של אנשי עסקים בינלאומיים מוכרים, בעלי עשרות שנות ניסיון בייזום נדל"ן במדינות רבות בעולם, אשר חברו יחד להקמת גוף ניהולי מקצועי ויעיל, ולהעמדת יכולת פיננסית עצמאית שיש בכוחה להקים מיזמי נדל"ן של אלפי יחידות דיור בו זמנית.

לשם כך, שכרה הקבוצה את שירותיהם של מיטב המנהלים, המפקחים, האדריכלים והיועצים המשפטיים כולם בעלי כישרון רב , ידע נרחב בתחומם ונסיון של עשרות שנים בעולם הנדל"ן בארץ ובעולם.

השדרה הניהולית, האיתנות הכלכלית, הידע והנסיון מעמידים את הקבוצה בשורה הראשונה של יזמי הנדל"ן בארץ, עם דגש מיוחד על הבנה מקצועית ויכולת מוכחת בתחום ההתחדשות העירונית.

כל העוסק בתחום ההתחדשות העירונית מבין כי פרויקטים אלו שונים במהותם מיזמות נדל"ן רגילה. התחדשות עירונית דורשת, בין השאר, הבנה מעמיקה לנפש הדיירים, אוריינטציה חברתית מובהקת, עמידות כלכלית שתאפשר פרויקט שיתמשך על פני שנים רבות, שילוב של אינספור גורמים בהיבטים השונים, החברתי, התכנוני, הביצועי, ההיבטים המשפטיים ונושאי המיסוי, עבודה מול דיירים ומול רשויות, שיווק וניהול הנדסי. בשנים האחרונות הקבוצה התמקדה בעיקר בתחום "פינוי בינוי" וכאמור יתרונותיה, בתחום זה הם עצומים.

NBS ISRAEL  מבינה את הרגישות הקיימת בעסקאות התחדשות עירונית, כשהעסקה נוגעת לדירת מגורים של משפחה, אשר הייתה NBS ISRAEL קבוצת מרכז חייה לאורך שנים רבות, המקום בו חוותה רגעי אושר רבים כל כך.

על כן החברה נותנת דגש רב על הקשר עם הדייר ושואפת לשמור לכל אורך הדרך על שביעות רצון מרבית של הדיירים.

זאת היא עושה תוך אמפתיה והקשבה לצרכי הדיירים ולרצונותיהם, ומקצה את מרב המשאבים כדי שהמענה יותאם לצרכי כל דייר וכדי שתקופת הבנייה תעבור בצורה הנעימה והקלה ביותר עבור הדייר ומשפחתו.

NBS ISRAEL מתחייבת לדאוג לכל דייר ודייר ולהגשים את חלומו לדירה נאה, חדשה ומרווחת, במפרט טכני גבוה, בתוך סביבה קהילתית ומטופחת שתעניק לו איכות חיים גבוהה וסביבת מגורים איכותית ונעימה.

קבוצת NBS ISRAEL פועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות במשק כגון: מצלאווי, צ.מ.ח המרמן, אורתם סהר הנדסה ועוד, בכדי לוודא שמיזמי הבניה יבוצעו בצורה המקצועית והטובה ביותר.

לקבוצת NBSISRAEL  ישנו ניסיון עשיר בייזום בארץ ובחו"ל במגוון רחב של פרוייקטים.

בין האנשים הפעילים בקבוצה אפשר למצוא את מר אלי הורן, יו"ר ובעל השליטה של חברת CYRELA הברזילאית, ומדורגת במקום הראשון כבר עשור בייזום ובנייה למגורים בברזיל. CYRELA יזמה, בנתה ומסרה מאות אלפי יחידות דיור בברזיל, והיא מחזיקה בנכסים מניבים רבים.

משפחת ליאו שכטר (LEO SCHACHTER DIAMONDS ) ממובילי שוק היהלומים העולמי משרדים ומפעלים הפרוסים ברחבי העולם. המשפחה פעילה בתחומים רבים ורואים בNBSISRAEL את זרוע הנדל"ן של הקבוצה. מוביל הקבוצה מר אליוט טננבאום איש בעל כישורים עיסקיים חדים חזון ומעש.

מוביל הקבוצה מר יהודה ברזון , בעל נסיון רב בייזום וקידום פרוייקטים. מר יהודה ברזון בעל השכלה רחבה, תואר ראשון ושני במנהל עסקים. מכהן כדירקטור בחברות בארץ ובחו"ל בחברות פרטיות וציבוריות.